ARAYIN ÜCRETSİZ KEŞİF YAPALIM +90 216 379 76 35 - 0541 745 47 58

Kurumsal


MİSYONUMUZ


Hedefimiz uzman personel ve ekipmanları ile çağın getirmiş olduğu yenilikleri harmanlayarak faaliyetlerini Türkiye genelinde belirlemiş olduğumuz misyon çerçevesinde sürdürebilmek.

Yapmış olduğumuz binleri aşan referanslarımız şirketimizin yapı sektöründeki görünen yüzüdür.

Tüm projelerinizde sizlerin çözüm ortağı olmayı hedefleyen, birlikte bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak, ortaya hedeflerinizin daha da ötesinde bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.


YÜZLERCE KURUMSAL MÜŞTERİ
BİNLERCE BİREYSEL MÜŞTERİ

YAPIDA SORUNUN BİTTİĞİ ADRES

BEDİR ÇATI İZOLASYON


Firmamız 25 yıldır en son teknolojiyi takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için yapı sektöründe çatı uygulamaları, izolasyon ve mimari hizmetleri yürütmektedir.


1994'ten beri


VİZYONUMUZ


Firmamızın çalışan personel ve yöneticilerinin işlerinde her zaman en tecrübeli olmasını ve verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin bizden memnun bir şekilde ayrılması, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı ilkesini yürüterek firmamızı olması gereken yere taşımak için 7/24 durmadan çalışmak.

Gerekli tüm sertifikalara ve araç gereçlere sahip olan firmamız, şimdiye kadar bitirmiş olduğu projelerle sizlere misyonunu kanıtlamaktadır.

Hedefimiz, ülkemizin yapılarının Avrupa standartlarının ötesinde olması ve ülkemizin yapı konusunda ithalatçı değil ihracat yapan bir ülke olması adına bizler de elimizden gelen katkıyı vermek adına çalışmaktayız.

Üretimini yapmış olduğumuz İZOBED likit membran ve kimyasalları ile maliyeti düşürüp kaliteyi arttırmayı, İZOBED yapı izolasyon malzemelerini olması gereken yere taşımayı hedefliyoruz.UZMAN PERSONEL.
KALİTELİ İŞÇİLİK
MÜKEMMEL SONUÇ.


ÜCRETSİZ KEŞİF, DOĞRU TESPİT VE ZAMANINDA MÜDAHALE İLE
SORUNLARINIZA GARANTİLİ ÇÖZÜM.


YETKİ SERTİFİKALARIMIZ

Personellerimizin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası, Mesleki Yeterlilik Belgeleri, Yüksekte Çalışma Sertifikası gibi gerekli olan bütün sertifikaları bulunmaktadır.